Regina Bret t „Mów własnym głosem” 50 lekcji jak głosić swoją prawdę.

Polecam wszystkim przeczytanie tej książki. Szczególnie osobom zagubionym, którym brakuje odwagi by „Być sobą”, rozwijać się, iść w kierunku własnych marzeń i pasji, mówić gdy „coś boli”. Dzięki 50 lekcjom Reginy Brett zaczęłam interesować się tematyką rozwoju osobistego oraz  nastąpił przełom w moim życiu. Powróciłam do pisania, które od zawsze było moją ukrytą pasją.

Regina Brett  „Pan Bóg zawsze znajdzie Ci pracę 50 lekcji jak szukać spełnienia”

Zaczęłam czytać tą książkę późnym wieczorem, skończyłam w nocy. Szczególnie zainspirował mnie cytat „ Jeśli nie chcesz czegoś zrobić znajdziesz wymówkę”. Jeśli chcesz coś zrobić znajdziesz sposób”. Polecam tą książkę każdemu kto czuje się zagubiony, sfrustrowany, niespełniony zawodowo, wykonuje pracę poniżej swoich kwalifikacji ,komu brakuje odwagi by zmienić swoje życie. Regina Brett w swoich felietonach dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem poszukiwania życiowej misji. Pomaga odzyskać wiarę w siebie, odnaleźć radość i sens nawet gdy zawodowo wykonuje się zajęcia, które po ludzku wydają się najgorsze z możliwych, beznadziejne.

Jodi Ann Bickley „Milon cudownych listów”. „Kiedy wszystko przybiera zły obrót, jeden list może odmienić twoje życie”.

Zachęcam do przeczytania tej książki. Autorka dzieli się swoją osobistą historią ciężkiej choroby, cierpienia. W momencie gdy „stała nad przepaścią”, myślała odebraniu sobie życia wpadła na pomysł założenia strony internetowej, pisania i wysyłania listów podnoszących na duchu do osób z całego świata. Inicjatywa spotkała się z ogromnym odezwem. Jody Ann Bickley odzyskała  sens życia poprzez pisanie pokrzepiających  listów do nieznajomych. Tą bardzo autentyczną, inspirującą i podnoszącą na duchu historię warto poznać.

Kamil Bełz „Odpowiedzi na najważniejsze pytania” Psychologia sukcesu od A do Z w praktyce. System budowania rzeczywistości składający się z 11 poziomów i ponad 500 ćwiczeń do wykonania.

Polecam każdemu tą książkę.  Wszyscy, których interesuje tematyka rozwoju osobistego, którzy chcą zmienić swoje życie powinni ją przeczytać i wykonywać zawarte w niej ćwiczenia. Już od pierwszego rozdziału udało mi się wprowadzić drobne, ale konkretne zmiany w moim myśleniu, życiu codziennym. Wierzę że jest to bardzo ważny krok w drodze do szczęścia i spełnienia. Wierzę, że czytanie i konsekwentne wykonywanie  ćwiczeń, wiedza zawarta w tej książce mogłaby pomóc wielu nieszczęśliwym, zagubionym i zmagającym się z depresją osobom.

Regina Brett  „Jesteś cudem” 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym”.

„Jeśli się dziś obudziłeś, Bóg jeszcze z Tobą nie skończył”. „Nigdy nie jesteś zbyt stary, biedny czy załamany, by nie przydać się Bogu”. Książka Reginy Brett „Jesteś cudem 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym” to zbiór felietonów inspirowanych zwykłymi, codziennymi, nieraz trudnymi sytuacjami, które nie dzieją się po nic- często są początkiem czegoś nowego, małego lub wielkiego cudu dla innych. Każdy człowiek  może stać się dla innych takim cudem  poprzez dobro które czyni.